Voor je uitgelicht

{ 6 maart, 2009 }

Geschreven door:

De afgelopen week heb ik veel gewerkt. Voor een internet marketeer betekent dat veel achter (of voor) de computer zitten. Op het eind van de dag checkte ik mijn RSS feed. Ik kwam tot de volgende interessante artikelen die de moeite waard zijn:

Adwords
De meest gemaakte fouten
De titel zegt genoeg. Het gaat vooral om de instellingen die je in het begin vaststelt.

E-mail marketing
Dit zijn de nieuwe richtlijnen
Op het blog van Karel Geenen heeft Marianne Schimmel een interessant artikel geschreven over de nieuwe OPTA-regels voor het versturen van e-mails (waaronder nieuwsbrieven).

Webteksten
De boodschap herhalen werkt
Collega seo-copywriter David Brinks legt uit dat herhaling echt werkt.

SEO
Vacatures kunnen beter vindbaar in Google
SEO-bedrijf Tribal schrijft over deze toenemende tak.

Microsoft gaat de strijd aan met Google
Microsoft test een geheel nieuwe zoekmachine die een concurrent van Google moet gaan worden.

Zo voorkom je duplicate content
Tal van bloggers hebben geschreven over de nieuwe canonical-tag die Google, Yahoo en Live hebben ingesteld om te voorkomen dat er duplicate content (= dubbele inhoud) ontstaat op je website.

Webwinkel
Gratis een webwinkel starten
De titel moet genoeg verleiden om op te klikken…

Als je mijn blog in je RSS reader wilt zetten, mis je geen enkel artikel. Je hoeft alleen hierop te klikken of op het oranje blokje in de bovenste balk.

Lees direct andere artikelen hierover

Rubrieken: Internet Marketing ~ Trackback

Reageer

Houd mij op de hoogte van nieuwe reacties.