Beste lezer,
Het is alweer een tijdje geleden dat je een nieuwsbrief van me hebt ontvangen. Niet dat ik heb stilgezeten, integendeel:
- De afgelopen maand ben ik geslaagd als docent (E-Commerce, Informatica en LLB) voor het MBO. Dank alvast voor de felicitaties!
- Ik heb maar liefst 5 workshops gegeven voor MKB-ers om met hun website hoger in Google te komen (lees hier enkele reviews)
- Ik heb een in-company workshop Webschrijven verzorgd.
- Ik heb ook nog geblogd en wel deze interessante artikelen:
De beste tips voor SEO-vriendelijke teksten
Van enkele gerenommeerde seo-copywriters heb ik de beste tips voor je webteksten op een rijtje gezet. Met deze tips ga je gegarandeerd andere teksten voor je website schrijven.
Tools voor je eigen zoekwoordonderzoek
Een goed scorende website begint met zoekwoordonderzoek. Hier staan de (gratis) tools die ik zelf gebruik.
Veel succes met je business.
Met vriendelijke groet,
René Greve
Vind je deze nieuwsbrief interessant, schrijf je dan ook in en krijg gratis het e-book ‘Checklist Webteksten’
Lees ook mijn anti-spam beleid.

Webteksten schrijven en het optimaliseren van websites (SEO) zijn mijn specialisaties. Dat zorgt dat uw website meer conversie genereert en hoger in zoekmachines, zoals Google, eindigt. Kijk ook bij mijn 