Beste mensen,
In deze vierde nieuwsbrief van april 2008 hebben we het onder meer over Karel Geenen, en zijn boek over Adwords (Google Ads)
Als je Google Adwords wilt gaan gebruiken, is er namelijk een nieuw gratis e-book ‘Beginnen met Google Adwords’ beschikbaar. Het is geschreven door Karel Geenen, een van de bekendste internet marketeers van Nederland.
Verder deze maand in mijn nieuwsbrief:
1. Momenteel werk ik aan:
• de website van ZND Makelaardij uit ’t Zand (N-H). Zij willen hoger in Google eindigen en webteksten die beter aansluiten bij hun visie
• aan een nieuw hoofdstuk ‘Communities op Internet’ voor het E-Commerce Handboek van uitgeverij Weka
Karel Geenen
2. Op verzoek van Karel Geenen heb ik een artikel geschreven over het gebruik van het woordje ‘Welkom’ op een site. Het lokte nogal wat discussies uit.
3. Twee artikelen om direct een site vanaf het begin SEO-vriendelijk te krijgen:
Zet een zoekwoord in de domeinnaam
Zet een call to action en zoekwoorden in de titel
4. Verder heb ik een RSS Feed op mijn site gezet. Daarmee kun je op de hoogte blijven van nieuwe artikelen zonder dat je steeds op mijn site hoeft te gaan kijken. Een kleine uitleg.
5. Als eenmanszaak kun je een multinational verslaan, lees nu nu de online marketing tips.
Tot zover de nieuwsbrief. Een ieder is uitgenodigd om te reageren op artikelen op mijn blog.
Met vriendelijke groet,
René Greve
Webteksten & SEO
De juiste combinatie om hoog in zoekmachines te komen